Підтримка експорту

Команда управління інвестицій та проектів Львівської міської ради (Invest in Lviv) надає підтримку та супровід бізнесу з постраждалих регіонів та тому, що вже перемістив свої потужності до Львівської громади, зокрема:

Офіс підтримки експорту Львівської міської ради
Офіс підтримки експорту Львівської міської ради
Дізнатись більше
Додаткові програми підтримки <br>експорту
Додаткові програми підтримки
експорту
Дізнатись більше
Допомога бізнесу
Допомога бізнесу
Дізнатись більше
Офіс підтримки експорту Львівської міської ради
Офіс підтримки експорту Львівської міської ради

Команда Invest in Lviv надає підтримку українському бізнесу з постраждалих регіонів який здійснює експортну діяльність. Якщо Ваше підприємство спеціалізується на експорті товарів та послуг, зацікавлене у пошуку нових ринків збуту, партнерів та можливостей співпраці, або Вам потрібна допомога, заповніть форму нижче.

Експортні можливості

Якщо Вам потрібна консультація щодо можливостей підтримки експорту у Львівській громаді, звертайтесь за наступними контактами:

  • Офіс підтримки експорту (на базі управління інвестицій та проектів Львівської міської ради (Invest in Lviv);
  • Контактні телефони: +38(032)-254-60-06; +38097-74-99025 (WhatsApp, Viber, Telegram);
  • Електронна пошта: Invest@lvivcity.gov.ua; pavliv@gmail.com
Додаткові програми підтримки <br>експорту
Додаткові програми підтримки
експорту
1. Дія. Експорт: єдиний експортний веб-портал

Оперативна платформа з актуальною інформацією для українських експортерів, які готові постачати свою продукцію за кордон в умовах війни. Платформа надає підтримку у пошуку партнерів, ринків збуту, сервісів та послуг для експортерів. Офіс з розвитку підприємництва та експорту.

2. Biz For Ukraine

Проєкт Офісу з розвитку підприємництва та експорту щодо підтримки бізнесу для українських компаній, які мають можливість дистанційно надавати сервісні послуги для іноземних компаній. Українські компанії отримають можливість знайти міжнародні проєкти на ринках країн ЄС, а іноземні компанії – послуги від кваліфікованих спеціалістів з України.

3. Do Business with Ukrainian

Спільнота Бізнес-школи Українського католицького університету (LvBS) разом із зовнішніми експертами з різних галузей запустили платформу для підтримки малого та середнього бізнесу – Do Business with Ukrainian. Платформа ставить за мету допомогу українським малим підприємствам отримати міжнародні замовлення, надання підтримки, обмін знаннями, нетворкінг, а також грантова допомога для бізнесу.

Учасником платформи можуть бути міжнародні замовники, український бізнес, який шукає закордонних партнерів та амбасадори-посередники. Для цього слід заповнити гугл-форму на онлайн-ресурсі платформи.

4. NAZOVNI

Міжнародна платформа NAZOVNI – це проєкт, що реалізує Міністерство закордонних справ України. Він призначений для надання дипломатичного сприяння українським експортерам на зовнішніх ринках. Представник компанії-експортера реєструється в особистому кабінеті платформи, після чого він стає учасником Ради експортерів та інвесторів при МЗС України та отримує можливість створювати заявки на експорт, отримує доступ до пропозицій іноземних компаній щодо співробітництва у визначеній галузі та доступ до додаткових інформаційних матеріалів про іноземні ринки.

Допомога бізнесу
Допомога бізнесу

Якщо Вашому бізнесу потрібна допомога, заповніть форму нижче.

Допомога для бізнесу

Якщо Ви маєте намір та можливості допомогти бізнесу з постраждалих регіонів, заповніть форму нижче.

Бізнес ініціативи