Сервіси та бізнес-мережа

Команда управління інвестицій та проектів Львівської міської ради (Invest in Lviv) надає підтримку та супровід бізнесу з постраждалих регіонів та тому, що вже перемістив свої потужності до Львівської громади, зокрема:

 Сервіси підтримки
Сервіси підтримки
Дізнатись більше
Бізнес мережа
Бізнес мережа
Дізнатись більше
Навчання для бізнесу
Навчання для бізнесу
Дізнатись більше
Екскурсії Львовом
Екскурсії Львовом
Дізнатись більше
Допомога бізнесу
Допомога бізнесу
Дізнатись більше
 Сервіси підтримки
Сервіси підтримки

Юридичні та аудиторські послуги:

Детальніший перелік партнерів за посиланням.

Консалтингові послуги:

Безкоштовна консалтингова підтримка KSE Graduate Business School

Консалтинг від фахівців школи  KSE Graduate Business School дає експертні знання, фокусується на можливостях для розвитку, акцентує увагу на проблемних місцях бізнесу під час релокаціїї та шляхах їх вирішення.

 • допомога із визначенням стану бізнесу та прийняттям рішення про переміщення
 • поради щодо вибору оптимальних шляхів переміщення бізнесу, які пропонує держава
 • консультування щодо створення маркетингової стратегії для відновлення та збільшення попиту на товари
 • навчання щодо управління логістичними процесами, підвищення ефективності роботи та вибору постачальників

Подати заявку можна за посиланням 

Бізнес мережа
Бізнес мережа

Кластери

Детальніше про кластери за посиланням.

Компанії, які пропонують допомогу релокованому бізнесу.
1. Правова допомога:
 • Юридична фірма ТОТУМ надає послуги в сферах нерухомості та будівництва, земельного та аграрного права, судових спорах, корпоративному та податковому праві, інтелектуальній власності, M&A, комплексно супроводжує процеси релокації бізнесу та надає як онлайн, так і офлайн консультації.

 

 • АО «Бочуляк та партнери» (м. Львів) – пропонують правову допомога для релокованих компаній, зокрема безкоштовні консультації на початковому етапі. Тел.: 0979150756 (Юрій Бочуляк), Facebook.

 

2. Послуги рекрутингу та набору персоналу:
3. Конструкції для будівництва виробничо-складських будівель
 • PROTAN-ELMARK – пропонують швидкозбірні тентові конструкції для будівництва складських та виробничих приміщень. Тел.: +380503558743 (Василь Голов’як)
4. Облаштування офісів та промислових будівель, послуги інтернет-комунікацій
 • ТзОВ “Компанія Інстал Груп” – пропонують послуги в облаштуванні офісів, складів, та виробничих приміщень: проектування, монтаж та сервісне обслуговування інженерних систем (електромереж, інтернет-мереж, систем відеонагляду та сигналізації, водопостачання та водовідведення, вентиляційних систем та кондиціонування, систем опалення та обігріву). Надають пільгові умови для підприємств, що переміщують свій бізнес до м. Львова та Львівської області. Тел.: +38097-227-43-95 (Олександр Донченко); +38068-055-1482 (Ольга Давидова), email: marketing.instalgroup@gmail.com
 • Інтеграл Сервіс Плюс – пропонують послуги хостингу, оренди серверів, монтажу мережевих систем, організації робочих місць, підключення до мережі інтернет, а також послугу “Аутстафінг ІТ спеціалістів”. Тел.: +38068-680-2008 (Віра Хемич), Еmail: v.khemych@intehral.com
 • Vega Telecom – пропонують послуги телефонії (телефонія, сіп-транк, 0800 тощо), інтернет-канали, канали передачі даних (локальні, національні, міжнародні), у тому числі, до міжнародних дата-центрів за кордоном (AWS Direct Connect, Microsoft Azure Express Route), оренда волокон, віртуальні мережі, хмарні рішення (MS Azure, Amazon Web Services). Тел.:  +380 50 482 02 46 (Олександр Ковган), Email: oleksandr.kovhan@vegatele.com
5. Бізнес-співпраця:
 • Компанія Тандем-плюс (Львівський р-н, с.Дернів) – пропонують послуги з виробництва панельних меблів для релокованих підприємств. Також готові до співпраці із мебельними підприємствами та пропонують оренду виробничо-складських приміщень (автонавантажувач, закрита територія, паркінг, охорона та відеонагляд). Тел.: 0982991300 (Богдан Гунька)
 • ТОВ Древич – пропонують співпрацю підприємствам з деревообробки та допомогу у виконанні замовлень. Тел.: +38067-670-2221 (Богдан)
 • Будпрокат Україна (м. Харків) – пропонують послуги продажу та оренди будівельної техніки та інструменту, зокрема риштування для реконструкції будівель. Тел.:+38067-327-4184 (Віктор)
Навчання для бізнесу
Навчання для бізнесу

Дія. Цифрова освіта

Міністерство цифрової трансформації України запустило веб-сайт Дія. Цифрова освіта для загальнодоступного безкоштовного онлайн-навчання для кожного громадянина України. Зокрема, пропонуються онлайн-курси для бізнесу.

Екскурсії Львовом
Екскурсії Львовом

Львівська спільнота екскурсоводів, музеїв, Львівський туристичний офіс та ЛКП “Бюро спадщини” спільно розробили серію екскурсій “Прогулянки Львовом”, які відбуватимуться у місті Львові протягом весни, для мешканців та внутрішньо переміщених громадян.

Перелік усіх екскурсій з 25.04 до 31.05 за посиланням

*У програмі можливі зміни та доповнення, слідкуйте за оновленнями на сайті.

Допомога бізнесу
Допомога бізнесу

Якщо Ваша компанія маєте намір та можливості допомогти бізнесу з постраждалих регіонів, заповніть форму нижче.

Бізнес ініціативи