У Львові відбулася італійська бізнес-конференція
07 Тра 2025

Сьогодні Львів став майданчиком для знайомства українських підприємців із понад 30 італійськими компаніями, які шукають партнерів у сферах будівництва, транспорту, виробництва, консалтингу, права та фінансів.

З вітальними словами конференцію відкривав Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. А начальник управління інвестицій та проєктів Андрій Павлів презентував можливості для інвестицій у місті — від індустріальних парків до проєктів у сфері логістики, медицини ,послуг тощо.

Зауважимо, що керуючою компанією одного з найбільших ТЦ у Львові є італійська компанія King Cross Group, а у с. Підбірці функціонує італійська меблева фабрика «Фіус».

Після виступів відбулися індивідуальні B2B та B2G зустрічі, як можливість прямого діалогу для італійських компаній з українськими підприємствами, органами місцевої влади та представниками регіонального розвитку.

Захід організовано Торгово-промисловою палатою Італії в Україні (Camera di Commercio Italiana per l’Ucraina), FederCamere, Міжнародна Торгова Палата України – ICC Ukraine, а також за участі представників Львівської міської ради, Львівської ОВА та Агенцій регіонального розвитку з різних областей України.

Дякуємо італійським компаніям за відкритість та готовність до співпраці!

Image
Image
Image
Останні новини:
Львів запрошує на благодійний забіг від Sigma Software на підтримку UNBROKEN

31 травня у Стрийському парку відбудеться благодійний забіг, організований ІТ-компанією

Детальніше
Львів — у топ-5 найпрозоріших міст України!

За результатами щорічного дослідження Transparency International Ukraine, Львів вкотре підтвердив

Детальніше