ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» придбало три земельні ділянки загальною вартістю близько 100 млн грн. у Львові
12 Жов 2022

На земельних аукціонах Львівської міської ради ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» придбало три земельні ділянки загальною вартістю близько 100 млн грн.

Першу ділянку, площею 1,6812 га у промзоні «Рясне-2», компанія придбала у серпні цього року за 16 млн грн. В подальшому тут передбачається розширення виробництва.
Ще дві ділянки придбано у вересні. Одна з них – ділянка, площею 1,32 га у районі вулиці Ряшівської, від Кульпарківської до Патона. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Придбали земельну ділянку за 48 млн 475 тис. грн. Іншу ділянку, площею 2,9 га, придбано у промзоні «Рясне-2» за 29 млн 603 тис. грн.

Onur Group Ukraine є частиною міжнародної компанії Onur Group та здійснює будівництво і ремонт дорожньої інфраструктури в Україні. Власниками фірми є Онур та Іхсан Ченінджевізи з Туреччини і Олег Фаріон з України. У Львові компанія збудувала асфальтовий завод у мікрорайоні Рясне-2.

Зазначимо, що компанія Onur Group Ukraine зайняла 23 місце у рейтингу Forbes 100 найбільших приватних компаній України 2021.
Останні новини:
Підсумки Львова на Ukraine Recovery Conference 2024

12 червня, на Ukraine Recovery Conference підписано чотиристоронній меморандум між

Детальніше
Уряд Литви виділить 5,6 мільйона євро на реконструкцію реабілітаційного центру

Проект реабілітаційного центру UNBROKEN Ukraine у Брюховичах передбачає реконструкцію існуючої

Детальніше