14 листопада, реабілітаційний центр Unbroken у Брюховичах відвідала делегація Литви
ДетальнішеInvest in Lviv cпільно з ЦЕ – Центри Едукації та
ДетальнішеЛьвів став містом #1 в Україні, що затвердило такий перелік проектів, а вже 30 липня було підписано меморандум про співпрацю між Львівською міською радою та Агенцією з питань підтримки державно-приватного партнерства, аби об’єднати зусилля задля реалізації проектів у галузі містобудування, транспортної, соціальної, культурної, спортивної та іншої інфраструктури. Цього ж дня було проведено онлайн-семінар, до якого долучились розпорядники коштів, замовники, балансоутримувачі та комунальний сектор, а також ті потенційні партнери, які вже звернулись до міста, або планують звернутись зі своїми ініціативами та ідеями. В рамках семінару було озвучено більше загальної інформації щодо того, що таке державно-приватне партнерство, які етапи підготовки проектів, як готується техніко-економічне обґрунтування, які є ризики на кожному етапі, які є форми договорів тощо.
20 липня виконавчий комітет Львівської міської ради, прийняв рішення, яким затвердив перелік проектів, що можуть розглядатись для реалізації на умовах державно-приватного партнерства (ДПП) у Львові. Перелік охоплює 11 потенційних проектів державно-приватного партнерства ДПП, які передбачають як будівництво нових об’єктів, так і модернізацію існуючої комунальної інфраструктури.
Львів став містом #1 в Україні, що затвердило такий перелік проектів, а вже 30 липня було підписано меморандум про співпрацю між Львівською міською радою та Агенцією з питань підтримки державно-приватного партнерства, аби об’єднати зусилля задля реалізації проектів у галузі містобудування, транспортної, соціальної, культурної, спортивної та іншої інфраструктури. Цього ж дня було проведено онлайн-семінар, до якого долучились розпорядники коштів, замовники, балансоутримувачі та комунальний сектор, а також ті потенційні партнери, які вже звернулись до міста, або планують звернутись зі своїми ініціативами та ідеями. В рамках семінару було озвучено більше загальної інформації щодо того, що таке державно-приватне партнерство, які етапи підготовки проектів, як готується техніко-економічне обґрунтування, які є ризики на кожному етапі, які є форми договорів тощо.
«Загалом йдеться про 11 проектів, список-перелік, звісно, не є виключним, може поповнюватись та коригуватись. Прийняття такого рішення дозволить нам відкрити шлях до співпраці державного агентства з реалізації проектів державно-приватного партнерства. Це важлива підтримка міста для підготовки таких проектів. Звісно, за результатами такої роботи, по кожному проекту буде розроблений свій план-графік робіт, підготовлені документи, техніко-економічні обґрунтування, концептуальні записки, які будуть вже у подальшому розглядатись різними виконавчими органами і міською радою.
Є перевага у тому, що ми це обговорюємо сьогодні. Відповідно до останніх змін до закону про державно приватне партнерство, саме приватний партнер може ініціювати проекти державного партнерства. Я очікую, що ми отримаємо пропозиції та ідеї від приватного сектора, які саме проекти можна вносити” – зазначив Сергій Кіраль.
Міський голова Львова Андрій Садовий також наголосив на важливості спільного напрацювання переліку проектів, із залученням ініціатив бізнесу та громадськості.
«Нам важливо звернутись до громадськості, до бізнесу, що містом напрацьований базовий варіант, але ми очікуємо пропозиції та ідеї, аби зробити цей перелік якомога ширшим. Він на довготривалу перспективу. Доповнення до нього ми зможемо виносити на виконком. Нам потрібно дати цьому потужне промо. Треба звернутись до громадськості, що ми базово затвердили, але ми хочемо реалізувати більше проектів. Подавайте свої ідеї та думки», — додав мер.
Зокрема, міський голова закликав всіх охочих мати проекти спільно з містом зголошуватись та долучатись до формування та реалізації проектів.
14 листопада, реабілітаційний центр Unbroken у Брюховичах відвідала делегація Литви
ДетальнішеInvest in Lviv cпільно з ЦЕ – Центри Едукації та
Детальніше