Fitch підтвердив прогноз для міста Львова на рівні “Стабільний” на основі рейтингової оцінки суверена
28 Тра 2021

Fitch Ratings підтвердили Прогноз стосовно довгострокових кредитних рейтингів дефолту емітента (IDR) в іноземній та місцевій валюті українського міста Львова на рівні „B” з Прогнозом „Стабільний”.

Fitch Ratings – Варшава – 21 травня 2021: Fitch Ratings підтвердили Прогноз стосовно довгострокових кредитних рейтингів дефолту емітента (IDR) в іноземній та місцевій валюті українського міста Львова на рівні „B” з Прогнозом „Стабільний”. Повний перелік рейтингових процедур наведено нижче.

Підтвердження відображає незмінну позицію Fitch про те, що показники операційної діяльності Львова та показники боргу залишатимуться рівними рейтингу “B” у середньостроковій перспективі, незважаючи на економічний спад, спричинений пандемією коронавірусу. Оцінка власного кредитного профілю міста (SCP) оцінюється на рівні “b +”  та залишаються обмеженими показниками IDR суверена – України – (B / Стабільний).

Показники IDR (Прогноз стосовно довгострокових кредитних рейтингів дефолту емітента) м. Львова на даний момент є обмеженими суверенними показниками IDR. Однак, позитивні заходи щодо суверенна можуть спричинити до позитивної оцінки рейтингу IDR м. Львова.

Оцінка власного кредитного профілю Львова на рівні ‘b+’ SCP відображає поєднання профілю ризику “Вразливий” та оцінку економічної прийнятності боргу на рівні ‘aa’. SCP також враховує результати порівняння національних міст аналогічного масштабу. На міські показники IDR не впливають жодні інші фактори, однак вони залишаються обмеженими показниками IDR суверена – України.

Здатність Львова отримувати додатковий дохід у відповідь на можливі економічні спади – обмежена, як і у всіх інших українських міст, що оцінюються Fitch. Місто має офіційні повноваження щодо встановлення податкових ставок декількох місцевих податків і зборів, дохід від яких становив близько 23% загального обсягу в 2020 році. Однак, доступність додаткового оподаткування є низькою, оскільки це обмежується низьким доходом жителів та високою соціально-політичною чутливістю до збільшення податків.

Емітент має оцінку відповідності ESG ‘4’ щодо ‘Політична стабільність та права’ через вплив політичного тиску чи нестабільності операцій та тенденцій щодо непередбачуваних політичних змін, що у поєднанні з іншими факторами, впливає на рейтинг.

Більше інформації можна знайти тут

Останні новини:
Львів – молодіжна столиця Європи 2025!

Журі міжнародного конкурсу в албанському місті Тірана офіційно оголосило Львів

Детальніше
Дайджест новин та можливостей за жовтень 2022 від Invest in Lviv

    НОВИНИ ТА МОЖЛИВОСТІ ВІД INVEST IN LVIV Жовтень

Детальніше