Форум відкритих ідей «Invest Praktika» – бізнес-подія, яка зібрала понад 25 топ спікерів у галузі інвестицій та нерухомост
18 Жов 2022

Сьогодні у Львові відбувся форум відкритих ідей «Invest Praktika» – бізнес-подія, яка зібрала понад 25 топ спікерів у галузі інвестицій та нерухомості.

Під час заходу начальник управління інвестицій та проектів Львівська міська рада Андрій Павлів поділився з учасниками інформацією про ситуацію на інвестиційному ринку Львівської громади, планами щодо розвитку індустріального парку, виробничого хабу та науково-технологічного парку у громаді та про підтримку українського та місцевого бізнесу у релокації підприємств до Львова.

Спікери обговорили ряд важливих питань:
–  Що допомагає українським підприємцям триматися на плаву під час війни?
–  Що відбувається на ринку нерухомості?
–  Чи працює ринок інвестицій?
В які проекти зараз інвестують і чому?
Зокрема, під час заходу організовано виставку 25+ найкращих франшиз із найрізноманітніших сфер це — ресторани, кав’ярні, пекарні, паби, супермаркети, клініки та амбулаторії, центри раннього розвитку, вендинговий бізнес, кіберспорт тощо.
Останні новини:
ТзОВ «Формація Сигнівка» обрано керуючою компанією індустріального парку «Сигнівка»

Відповідне рішення було прийнято 25 вересня 2023 року конкурсною комісією

Детальніше
Invest in Lviv презентує досвід Львова у створенні та розвитку проектів індустріальних парків на Регіональному економічному форумі у місті Києві

21 вересня 2023 року у місті Києві розпочався Регіональний економічний

Детальніше