Генератори для бізнесу: як отримати компенсацію або придбати генератор у кредит
09 Гру 2022
Генератори для бізнесу: як отримати компенсацію або придбати генератор у кредит під 0%
Програма Львівської міської ради на купівлю генераторів.
Програма передбачає надання фінансової допомоги для підприємців (ЮО та ФОП) на закупівлю електрогенераторів у розмірі, що не перевищує 50% вартості, але не більше 80 тис. грн. За додатковою консультацією щодо Програми можна звертатись до Центр підтримки підприємництва за тел.: (032) 254 60 15.
Кредити від Ощадбанку на купівлю генераторів.
Підприємці можуть придбати за ставкою від 0% генератори для виробництва електроенергії, сонячні панелі, електронакопичувачі, акумулятори, вітрові генератори, біопаливо від будь-яких постачальників, в тому числі й партнерів банку.
Якщо ви у пошуках генераторів за кордоном, ми радо поділимося контактами постачальників. За деталями просимо звертатися до нашого офісу за тел. +38032-254-6006, або email: [email protected].
Останні новини:
Знайомство з Leopol’ – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше
Знайомство з SERGIO – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше