Інвестиційні проекти Львова презентували на найбільшій міжнародній інвестиційній виставці MIPIM у Франції
14 Бер 2024
Делегація Львівської міської ради на чолі з міським головою Андрієм Садовим взяли участь у виставці MIPIM 2024, яка тривала з 12 по 15 березня у місті Канни (Франція). Під час проведених зустрічей на заході були представлені потенційні інвестиційні можливості та проекти міста серед яких проект UNBROKEN Ukraine, індустріальні парки у Львові та будівництво євроколії до міста.

Мер Львова Андрій Садовий та мер Канн Давід Ліснар підписали угоду про співпрацю між містами. Відтак разом з містом Канни та за підтримки Асоціації архітекторів Франції плануємо збудувати новий сучасний центр для літніх людей у Львові. Крім цього французьке місто Канни стало новим членом UNBROKEN Cities.

Також задля залучення нових партнерств участь у виставці взяли представниками керуючої компанії муніципального індустріального парку «Формація.Львів».

MIPIM 2024 — це найбільший та найвідоміший інвестиційний експозиційний форум, який щороку об’єднує провідних інвесторів, представників найбільших у світі державних інвестиційних фондів, влади та бізнесу міст. Цього року ключовими темами МІРІМ 2024 стали сталий розвиток та “зелене будівництво
Image
Image
Останні новини:
Підсумки Львова на Ukraine Recovery Conference 2024

12 червня, на Ukraine Recovery Conference підписано чотиристоронній меморандум між

Детальніше
Уряд Литви виділить 5,6 мільйона євро на реконструкцію реабілітаційного центру

Проект реабілітаційного центру UNBROKEN Ukraine у Брюховичах передбачає реконструкцію існуючої

Детальніше