Symphony Solution

Symphony Solutions – швидко зростаюча європейська компанія зі штаб-квартирою в Амстердамі, Нідерландах. Вони забезпечують європейським клієнтам високо якісні консультаційні послуги, послуги у сфері ІТ та аутсорсингу. Маючи центри доставки, що базуються в Східній Європі, клієнти автоматично використовують всі переваги, які надає Global Sourcing.

Тео Шнітфінк – директор ІТ-компанії Symphony Solutions люб’язно погодився дати інтерв’ю представнику управління інвестицій.

 

Журналіст: Чому Ви віришили розпочати свій бізнес в Україні та у Львові?

Тео Шнітфінк: 6 років тому я вибирав між країнами та містами у Східній Європі. Україна була цікава тим, що насамперед європейці не потребують візи для подорожей, що спрощує ситуацію з веденням бізнесу. На той час Україна виглядала найбільш демократичною країною у Північно-Східній Європі. Звичайно я не знав про політичну ситуацію в Україні та про рівень корупції у ній.

Чому Львів?  У мене були обмеження та умови: я хотів, щоб був наявний міжнародний аеропорт та хороші університети. А в Україні було тільки п’ять таких міст, окрім Києва, чотири на сході та тільки одне, Львів, на Заході.

Львів – це місто з дуже близькою європейською культурою, що дозволяє полегшити співпрацю з клієнтами.  По-друге – підтримка, яку я отримав від Управління інвестицій у Львові та від мера міста, Андрія Садового.

Також я мав зустрічі з Сергієм Кіралем, який зараз є членом парламенту, і вони були дуже активні у питанні промоції міста та надали необхідну підтримку. Це вселило достатньо довіри для того, щоб сказати: “Oк, Львів буде містом мого вибору”. Це стосувалось і моїх персональних почуттів тому, що зі всіх міст, які я відвідав, Львів – найпрекрасніше і я почуваю себе тут дуже комфортно.

Журналіст: Більшість Ваших працівників зі Львова? Скільки іноземців працює в Symphony Solutions?

Тео Шнітфінк: Майже всі працівники – українці, є лише декілька іноземців.

 

Журналіст: У Вашому офісі дуже гарний та незвичний інтер’єр. Чия це ідея?

Тео Шнітфінк: Це була моя ідея, проте ми це робили залучившись підтримкою багатьох людей – архітекторів та колег.

Журналіст: Які Ваші плани подальшого розширення?

Тео Шнітфінк: Ми тільки-но розширили наш офіс та збільшуємо штат працівників ще на 100 людей. У також нас є офіси у інших країнах – у Польщі та Македонії. Тож ми вже розширились за межі України.

Тео Шнітфінк
Директор компанії