Львів налагоджує партнерські зв’язки із американським штатом Юта
08 Тра 2023

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із представниками торгової делегації штату Юта та обговорив можливості майбутньої співпраці у технологічному та оборонному секторах, інвестицій у сектор виробничої та комерційної нерухомості.

Враховуючи потенціал міста у ІТ сфері  та кількість студентів у технологічній галузі, пріоритетним напрямком співпраці є саме tech сектор. В рамках візиту представники делегації поспілкувалися із керівництвом Львівський ІТ Кластер щодо кооперації та створення спільних проектів.

Також учасники делегації мали змогу ознайомитися із розвитком проекту UNBROKEN Ukraine та відвідати сучасний реабілітаційний центр, де надається комплексна кваліфікована допомога мешканцям громади, військовим та цивільним, які отримали травми внаслідок збройної агресії ворога.

Дякуємо Сполученим Штатам Америки за підтримку українців та сподіваємося на поглиблення двосторонньої співпраці!
Image
Останні новини:
Знайомство з Leopol’ – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше
Знайомство з SERGIO – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше