Львівська громада посилюватиме співпрацю із турецьким бізнесом
19 Чер 2023
Сьогодні відбулася зустріч Львівського міського голови з Торговими радниками Посольства Турецької Республіки в Україні під час якої обговорили інвестиційні можливості Львівської громади та можливі напрямки співпраці.

Під час зустрічі Андрій Садовий презентував проект створення реабілітаційного центру UNBROKEN Ukraine – екосистеми підтримки та турботи про людей, які постраждали від війни. Зокрема, обговорили можливості співпраці із турецькими компаніями в галузі медицини та протезування.

Зауважимо, що це перший візит Торгових радників Посольства Турецької Республіки в Україні до Львова під час війни, що є свідченням готовності турецьких партнерів до співпраці задля післявоєнного відновлення країни.

Дякуємо колегам за зустріч.
Готуємо список пріоритетних для громади інвестиційних проектів та плануємо наступну зустріч.

Нагадаємо, у вересні 2022 у Львові відбувся офлайн українсько-турецький бізнес форум. Участь взяли понад 100 учасників з української та з турецької сторони, які зацікавлені у налагодженні співпраці.
Фото: пресслужба Львівської міської ради
Image
Image
Image
Останні новини:
Invest in Lviv презентує досвід Львова у створенні та розвитку проектів індустріальних парків на Регіональному економічному форумі у місті Києві

21 вересня 2023 року у місті Києві розпочався Регіональний економічний

Детальніше
Голова Британського офісу IT компанії GlobalLogic Ukraine Марк Фаррінгтон відвідав Львів

В рамках візиту Марк Фаррінгтон зустрівся з міським головою Андрієм

Детальніше