Львівська міська рада та команда Invest in Lviv обмінюються досвідом з громадами зі всієї України по залучення інвестицій та реалізація проєктів під час війни.
21 Сер 2023

В рамках проєкту Cities 4 Cities /United 4 Ukraine у Львові відбулась друга серія Резиденції ідей для громад з міжнародної співпраці.

Під час зустрічі з учасниками резиденції ідей Андрій Павлів, начальник управління інвестицій та проєктів, розповів про досвід Львова в запуску та реалізації інвестиційних проєктів, залученню грантових та донорських коштів під час війни. Зокрема обговорено актуальні проєкти над якими зараз працює команда Invest in Lviv: інвестиційні проєкти Дослідного центру для студентів інженерних спеціальностей та Книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами, створення муніципального індустріального парку «Сигнівка», пілотний проєкт державно-приватного партнерства на підземний паркінг.

Резиденції ідей у Львові – це серія заходів для голів українських громад, які зустрічаються з метою обміну професійним досвідом. Серію резиденцій організовує проєкт Cities4cities| United4Ukraine у рамках співпраці Інституту міста Львова та Шведської асоціації місцевих влад та регіонів. Ключові теми для обговорення є : управлінські практики громад в таких сферах як медицина, допомога внутрішньо переміщеним особам та розвиток місцевої економіки.

Учасниками резиденції стали представники 15 громад: Покровської, Калуської, Гірської, Білоцерківської, Кирилівської, Слобожанської, Баштанської, Виноградівської, Пирятинської, Ніжинської, Херсонської, Зеленодольської, Пустомитівської, Копичинецької, Мелітопольської.

Протягом трьох днів голови громад ділилися досвідом як під впливом війни та процесів європейської інтеграції України шукати та працювати із містами-побратимами, із міжнародними організаціями та фондами, а також залучати інвестиції.

Image
Image
Image
Останні новини:
Підсумки Львова на Ukraine Recovery Conference 2024

12 червня, на Ukraine Recovery Conference підписано чотиристоронній меморандум між

Детальніше
Уряд Литви виділить 5,6 мільйона євро на реконструкцію реабілітаційного центру

Проект реабілітаційного центру UNBROKEN Ukraine у Брюховичах передбачає реконструкцію існуючої

Детальніше