Опубліковано Висновок щодо проекту концесії з будівництва підземного паркінгу на пл. Є. Петрушевича
13 Гру 2022

Опубліковано Висновок щодо проекту концесії з будівництва підземного паркінгу на пл. Є. Петрушевича

Висновок про доцільність прийняття рішення про здійснення державно-приватного партнерства у формі концесії щодо проекту «Будівництво підземного майданчика для паркування на пл. Є. Петрушевича у м. Львові» підготовано за результатами аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства у формі концесії.
Висновок містить детальну характеристику проекту, зокрема обґрунтування економічних, фінансових, соціальних та екологічних наслідків його реалізації. Він буде складовою конкурсної документації для залучення інвестора (концесіонера).
Висновок затверджено рішенням виконавчого комітету від 02.12.2022 № 1179.
Також, 6 грудня Львівська міська рада затвердила ухвалу та підтримала доцільність здійснення концесії щодо цього проекту. Ухвала також визначає виконавчий комітет Львівської міської ради концесієдавцем.
Наступним етапом проекту буде підготовка концесійного конкурсу для залучення інвестора (концесіонера).
Усіх зацікавлених інвесторів просимо звертатися до Офісу управління інвестицій та проектів за тел: +38 032 254 6006 або на email: invest@lvivcity.gov.ua.

Останні новини:
Invest in Lviv презентує досвід Львова у створенні та розвитку проектів індустріальних парків на Регіональному економічному форумі у місті Києві

21 вересня 2023 року у місті Києві розпочався Регіональний економічний

Детальніше
Голова Британського офісу IT компанії GlobalLogic Ukraine Марк Фаррінгтон відвідав Львів

В рамках візиту Марк Фаррінгтон зустрівся з міським головою Андрієм

Детальніше