Презентація реабілітаційного центру “Незламні”
10 Чер 2022

Сьогодні, під час Форуму Міністерство охорони здоров’я України спільно з Львівська міська рада презентували проєкт будівництва Національного реабілітаційного центру «Незламні» UNBROKEN Ukraine.

Захід відбувався на території Перше медичне об’єднання Львова за участі

Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка та Федерального Міністра охорони здоров’я Німеччини Карла Лаутербаха. Близько 200 представників міжнародних організацій, фондів, донорських програм, українського, іноземного бізнесу та громадських організацій підтримали ініціативу створення медзакладу.

Сьогодні зібрано вже більше 2 млн євро.

Нагадаємо, що Національний центр реабілітації надаватиме весь спектр фізичної, психологічної та психосоціальної допомоги для цивільних та військових, які постраждали від військової агресії росії проти України.

Тут допомагатимуть щонайменше 50 тисячам українців щорічно повернутися до повноцінного життя та залишитись НЕЗЛАМНИМИ.

Долучитися до збору коштів можна за посиланням.

https://unbroken.org.ua/donate.html

Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/unitedforua.org/…

https://www.instagram.com/unbroken.ukraine/

Останні новини:
Знайомство з Leopol’ – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше
Знайомство з SERGIO – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше