Презентували інвестиційний клімат та ключові проекти Львова для бізнес делегації з Королівства Нідерландів
19 Кві 2024

Офіційна делегація на чолі з Почесним консулом України в Нідерландах та головою торгово-промислової палати Амстердам-Україна Емілем де Севреном Жакетом зустрілася з керівником управління інвестицій та проектів Андрієм Павлівом для ознайомлення з ключовими інвестиційними проектами та напрямки у Львові. Під час зустрічі також обговорили можливі точки дотику та потенціал співпраці з муніципалітетами королівства Нідерландів.

Еміль де Севрен Жакет зазначив, що нідерландці, насамперед представники бізнесу, не перший рік підтримують українців та готові підтримувати і надалі.

Зауважимо, що у Львові успішно розвиваються такі нідерландські компанії як Multi Corporation Ukraine – девелопопер львівського ТЦ Forum Lviv, Bilfinger – одна з міжнародної групи компаній промислових послуг, Symphony Solutions – ІТ-компанія, Van Leeuwen – глобальна дистриб’юторська компанія, яка спеціалізується на сталевих трубах і трубах.

Також в рамках візиту до Львова делегація Королівства Нідерландів взяла участь у конкурсі «Львів – місто весни» та вшанувала пам’ять загиблих українців на Марсовому полі у Львові. Крім цього, провели брифінг та зустріч з заступниками міського голови Львова Любомиром Зубачем та Сергієм Кіралем.
Image
Image
Image
Останні новини:
У Львові відкрили новий Центр протезування та ортезування на базі UNBROKEN Ukraine

10 травня, на базі Національного реабілітаційного центру UNBROKEN у Львові

Детальніше
Екосистему UNBROKEN Ukraine презентували на 2-му міжнародному саміті міст та регіонів у Києві

Ще більше представників міжнародної спільноти дізналися про унікальну екосистему людяності

Детальніше