Рейтингове агентство Fitch підтвердило кредитний рейтинг Львова
25 Лис 2021

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило прогноз щодо довгострокових кредитних рейтингів дефолту емітента (IDR) в іноземній та місцевій валюті міста Львова.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило прогноз щодо довгострокових кредитних рейтингів дефолту емітента (IDR) в іноземній та місцевій валюті міста Львова.

«Це ознака того, що ми рухаємося в правильному напрямку, а ще підтверджує фінансово-економічну спроможність нашого міста. Кредитний рейтинг тільки підсилює наші позиції у співпраці з міжнародними партнерами – ЄБРР, ЄІБ, МФК, НЕФКО. Як приклад, можемо говорити про проєкт поводження з твердими побутовими відходами, яке реалізовує ЛКП «Зелене місто». Завдяки такому високому в наших українських реаліях рейтингу можемо говорити про планову економію порядка 1.7 млн євро щодо сплати відсоткових платежів», – зазначив Роман Старецький, начальник управління інвестицій та проектів.

Відтак Fitch Ratings підтвердило прогноз щодо довгострокових рейтингів дефолту емітента (IDR) Львова в іноземній і національній валюті на «позитивний» після суверенної рейтингової дії. Отже, на даний момент прогноз стосовно довгострокових кредитних рейтингів дефолту емітента (IDR) в іноземній та місцевій валюті міста Львова перебуває на рівні «B» з прогнозом „Позитивний”. Кредитоспроможність Львова відповідає рівню «b+».

В управлінні інвестицій та проектів пояснюють: це свідчить про те, що показники операційної діяльності Львова та показники боргу залишатимуться рівними рейтингу «B» у середньостроковій перспективі, незважаючи на економічний спад, спричинений пандемією COVID-19.

«В управлінні інвестицій та проектів ми робимо все можливе для подальшої позитивної співпраці з міжнародною рейтинговою агенцією Fitch Ratings», – додають в управлінні.

Останні новини:
Уряд Литви виділить 5,6 мільйона євро на реконструкцію реабілітаційного центру

Проект реабілітаційного центру UNBROKEN Ukraine у Брюховичах передбачає реконструкцію існуючої

Детальніше
Міський голова Львова зустрівся з керівником офісу JICA в Україні

3 червня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з керівником

Детальніше