Рейтингове агентство Fitch підвищило кредитний рейтинг Львова до суверенного рівня «B»
18 Вер 2019

Рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг емітента іноземної та місцевої валюти міста Львова з «B-» до «B». Перспективи позитивні, — інформує департамент економічного розвитку ЛМР. Крім того, Fitch також підтвердило місту національний довгостроковий рейтинг «AA- (ukr)» зі стабільним прогнозом.

«Львів співпрацює з рейтинговим агентством Fitch Ratings з 2017 року. Отримання кредитного рейтингу містом є одним з зобов’язань за договорами з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Це доволі хороший результат та свідчить про позитивну ситуацію, якщо порівнювати організації та установи в межах України.

Ми цінуємо нашу співпрацю з агентством Fitch Ratings та сподіваємось на позитивні зрушення в державі, що сприятимуть покращенню рейтингу міста”, — зазначає Роман Старецький, начальник управління інвестицій та проектів ЛМР.

«Відповідно до регламенту ЄС агентства кредитного рейтингу (CRA), публікація оглядів Міжнародних державних фінансів підпадає під обмеження і має відбуватися згідно з опублікованим графіком, за винятком випадків, коли агентствам кредитного рейтингу необхідно відступити від цього, щоб виконати свої юридичні зобов’язання.

Fitch трактує це положення як таке, що дозволяє нам опублікувати рецензію на огляд у ситуаціях, коли є істотна зміна кредитоспроможності емітента, яка, на нашу думку, робить неприйнятним чекати до наступної запланованої дати огляду, щоб оновити рейтинг або Outlook/Watch статус. У цьому випадку відхилення було викликано підвищенням рейтингу дефолту емітента суверена.

Після нещодавнього оновлення українських довгострокових іноземних та місцевих валютних рейтингів на «B» з «B-» та зміни прогнозу на «позитивний» з «стабільного» ми модернізували місто Львів, оскільки його окремий кредитний профіль (SCP) оцінюється як вищий, що означає, що його IDR обмежені суверенними рейтингами.

Наступна запланована дата огляду для міста Львова — 13 грудня 2019 року”, — роз’яснили в департаменті економічного розвитку ЛМР.

Останні новини:
Презентували інвестиційний клімат та ключові проекти Львова для бізнес делегації з Королівства Нідерландів

Офіційна делегація на чолі з Почесним консулом України в Нідерландах

Детальніше
Відбулося перше навчання для пацієнтів UNBROKEN Ukraine в рамках проекту Центру для працевлаштування людей з інвалідністю

18 квітня, відбулося перше навчання для пацієнтів реабілітаційного UNBROKEN Ukraine

Детальніше