Рубіжанська панчішна мануфактура запрацювала у Львові: історія релокації підприємства
02 Лис 2022
🧶У квітні фабрика Рубіжанської панчішної мануфактури звернулась до Львівська міська рада та команди Invest in Lviv із запитом на переміщення до Львівської громади.
Приміщення фабрики повністю зруйнували та пограбували російські окупанти. До війни тут працювало 160 осіб, а обсяг продажів за 2021 рік склав 66 млн гривень. У Рубіжному виготовляли продукцію для топових українських та європейських брендів, таких як Dodo Socks, Sammy Icon, Noskar, Sockshire, Hektik Socks.📍
Зараз підприємство релокувалося до Львова, орендує приміщення та за грантової підтримки Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” закупило нове обладнання.
Також релоковано 26 сімей працівників фабрики, які зараз відроджують виробництво у Львові. Спільно з Будуємо Україну Разом – БУР зараз проводиться ремонт приміщень гуртожитку одного з міських коледжів для проживання працівників фабрики.

 

Останні новини:
Знайомство з Leopol’ – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше
Знайомство з SERGIO – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше