Рубіжанська панчішна мануфактура запрацювала у Львові: історія релокації підприємства
02 Лис 2022
🧶У квітні фабрика Рубіжанської панчішної мануфактури звернулась до Львівська міська рада та команди Invest in Lviv із запитом на переміщення до Львівської громади.
Приміщення фабрики повністю зруйнували та пограбували російські окупанти. До війни тут працювало 160 осіб, а обсяг продажів за 2021 рік склав 66 млн гривень. У Рубіжному виготовляли продукцію для топових українських та європейських брендів, таких як Dodo Socks, Sammy Icon, Noskar, Sockshire, Hektik Socks.📍
Зараз підприємство релокувалося до Львова, орендує приміщення та за грантової підтримки Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” закупило нове обладнання.
Також релоковано 26 сімей працівників фабрики, які зараз відроджують виробництво у Львові. Спільно з Будуємо Україну Разом – БУР зараз проводиться ремонт приміщень гуртожитку одного з міських коледжів для проживання працівників фабрики.

 

Останні новини:
Invest in Lviv презентує досвід Львова у створенні та розвитку проектів індустріальних парків на Регіональному економічному форумі у місті Києві

21 вересня 2023 року у місті Києві розпочався Регіональний економічний

Детальніше
Голова Британського офісу IT компанії GlobalLogic Ukraine Марк Фаррінгтон відвідав Львів

В рамках візиту Марк Фаррінгтон зустрівся з міським головою Андрієм

Детальніше