ТзОВ «Формація Сигнівка» обрано керуючою компанією індустріального парку «Сигнівка»
25 Вер 2023

Відповідне рішення було прийнято 25 вересня 2023 року конкурсною комісією Львівської міської ради.

Компанія ТзОВ «Формація Сигнівка» входить до групи компаній «Альтера Груп», яка має успішний досвід будівництва логістичного центру PORT у Львові, а також виробничих, логістичних та офісних комплексів у Києві та Дніпрі.

Наступним етапом реалізації проекту стане затвердження переможця конкурсу на сесії Львівської міської ради та укладення договору із ТзОВ «Формація Сигнівка».

Нагадаємо, що індустріальний парк «Сигнівка» – це один з найбільших промислових проектів міста. Проект передбачає будівництво більше ніж 150 тис. м. кв виробничих, складських та офісних площ на території 30 га у промисловій зоні «Сигнівка».

Image
Image
Останні новини:
Знайомство з Leopol’ – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше
Знайомство з SERGIO – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше