У Львові облаштують центр для релокованих бізнесів
13 Гру 2022
У Львові облаштують центр для релокованих бізнесів у рамках спільного проекту офісу Invest in Lviv, Програми ПРООН в Україні, Першого медичного об’єднання міста Львова та БФ «Медичні інновації».
Центр підтримки релокованого бізнесу – це 450 м2 виробничих та складських площ. Тут безкоштовно розміщуватимуть свої виробництва релоковані підприємства з постраждалих регіонів орієнтовно два роки. Підприємства обиратимуться на конкурсній основі, пріоритетом відбору буде відповідність пріоритетним напрямкам розвитку економіки міста в умовах воєнного часу.
Бюджет проекту складає понад 9 мільйонів гривень. Центр знаходитиметься на території Першого медичного об’єднання міста Львова. А як виглядатиме майбутня споруда проілюстровано на візуалізації.
На даному етапі вже проведено конкурс із визначення постачальника споруди та укладеного договір з переможцем.
 Сьогодні відбулась зустріч із старшим спеціалістом ПРООН з розвитку бізнесу та підприємництва Ольгою Логвін та локальним координатором Програми Володимиром Іщенко стосовно етапів реалізації проекту та подальшого масштабування проекту.
Наступними кроками реалізації проекту є підготовчі роботи та монтування будівлі.
Останні новини:
ТзОВ «Формація Сигнівка» обрано керуючою компанією індустріального парку «Сигнівка»

Відповідне рішення було прийнято 25 вересня 2023 року конкурсною комісією

Детальніше
Invest in Lviv презентує досвід Львова у створенні та розвитку проектів індустріальних парків на Регіональному економічному форумі у місті Києві

21 вересня 2023 року у місті Києві розпочався Регіональний економічний

Детальніше