У Львові відбувся українсько-турецький бізнес форум
02 Вер 2022
Понад 100 учасників з української та з турецької сторони зустрілися для посилення бізнес-зв’язків та співпраці під час українсько-турецького бізнес форуму 🇺🇦 🇹🇷.
Захід відбувся за організації Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI та участі дипломатичного представництва Туреччини в Україні, представників TOBB | TOBB | Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği та TUİD | Türk Ukrayna İşadamları Derneği (TUİD), представників міністерств, місцевої влади, турецьких компаній та українського бізнесу.
Туреччина є стратегічним інвестором для України і входить до четвірки найважливіших торговельних партнерів. Зокрема, в Україні та у Львові успішно працює компанія Onur Group Ukraine, яка реалізує інфраструктурні проекти в Україні.
Офіс Invest in Lviv запрошує турецькі компанії розпочати бізнес у Львові. Наша команда готова надати супровід та підтримку для іноземних інвесторів у Львівській громаді .
Останні новини:
ТзОВ «Формація Сигнівка» обрано керуючою компанією індустріального парку «Сигнівка»

Відповідне рішення було прийнято 25 вересня 2023 року конкурсною комісією

Детальніше
Invest in Lviv презентує досвід Львова у створенні та розвитку проектів індустріальних парків на Регіональному економічному форумі у місті Києві

21 вересня 2023 року у місті Києві розпочався Регіональний економічний

Детальніше