Відбувся робочий візит на будівництво індустріального парку М10 Lviv Industrial Park
04 Сер 2023

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, спільно з управлінням інвестицій та проектів і депутатами Львівської міської ради провели виїзну робочу зустріч з директором з інвестицій компанії Dragon Capital Михайлом Сакуном. Під час візиту оглянули стан будівництва першої черги індустріального парку та плани щодо залучення резидентів. Зокрема, інвестиційною компанією Dragon Capital також презентовані наступні етапи будівництва та візію розвитку.

М10 Lviv Industrial Park веде активні перемовини щодо залучення іноземних виробничих компаній, а вже восени планується завершення будівництва та запуск першої черги (14 400 кв. м). Компанія активно працює над підготовкою будівництва другої черги індустріального парку.

М10 Lviv Industrial Park – новий індустріальний парк, який активно розбудовується компанією Dragon Capital у промисловій зоні мікрорайону Львова Рясне-2 поруч із трасою міжнародного значення М10 всього за 60 км від кордону з Польщею. Територія М10 Lviv Industrial Park охоплює 23,5 га та складається із 6-х ділянок. Індустріальний парк дозволить створити щонайменше 3000 нових робочих місць.

Image
Image
Image
Image
Image
Останні новини:
Invest in Lviv презентує досвід Львова у створенні та розвитку проектів індустріальних парків на Регіональному економічному форумі у місті Києві

21 вересня 2023 року у місті Києві розпочався Регіональний економічний

Детальніше
Голова Британського офісу IT компанії GlobalLogic Ukraine Марк Фаррінгтон відвідав Львів

В рамках візиту Марк Фаррінгтон зустрівся з міським головою Андрієм

Детальніше