Відбувся українсько-чеський форум у Львові
11 Лип 2023

Уже вдруге за час повномасштабного вторгнення у Львові відбувається українсько-чеський бізнес-форум. Захід зібрав понад 100 представників бізнесу, бізнес-асоціацій та державної влади обох країн та містив презентаційну частину та B2B зустрічі.

Подія проводилася з метою посилення двостороннього співробітництва між державами в торгівельному напрямку, поглиблення економічної співпраці та пошуку подальших шляхів кооперації. Також під час форуму було проведено презентацію офісу CzechTrade у Львові, а також презентовано підтримку для України від Міністерства промисловості і торгівлі.

Учасники форуму мали чудову нагоду провести перемовини у форматі В2В та налагодити двостороннє інвестиційне та торговельне співробітництво.

У делегації з Чехії були присутні представники таких сфер, як охорона здоров’я, транспорт та енергетика.

Дякуємо організаторам за запрошення! Переконані, що цей форум став важливою платформою для підтримки та зміцнення співробітництва між Україною та Чеською Республікою в економічній сфері.

 

Image
Останні новини:
Invest in Lviv презентує досвід Львова у створенні та розвитку проектів індустріальних парків на Регіональному економічному форумі у місті Києві

21 вересня 2023 року у місті Києві розпочався Регіональний економічний

Детальніше
Голова Британського офісу IT компанії GlobalLogic Ukraine Марк Фаррінгтон відвідав Львів

В рамках візиту Марк Фаррінгтон зустрівся з міським головою Андрієм

Детальніше