Відновлено інвестиційний конкурс на «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка»
21 Сер 2023

Відбулося засідання конкурсної комісії щодо інвестиційного проекту «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22» за участі заявників конкурсу, які ще минулого року подали свої заявки на конкурс.

На засіданні заслухали учасників конкурсу, які підтвердили свою готовність продовжувати участь.
За підсумками засідання Конкурсна комісії прийняла рішення про відновлення інвестиційного конкурсу та затвердила дату наступного засідання на якому відбудеться вибір переможця шляхом голосування.

Голосування за переможця конкурсу відбудеться 29 вересня 2023 року. До цього члени конкурсної комісії матимуть можливість додатково ознайомитися з конкурсними заявками учасників та презентаціями їхніх концепцій реалізації проекту.

Учасниками конкурсу є: Видавництво Дух і Літера, Видавництво «Човен», та «Видавництво Старого Лева».

Нагадаємо, що інвестиційний проект Книгарні на вул. Академіка В. Гнатюка передбачає створення простору для читання, презентацій, обговорень, дискусій та коворкінгу. Метою інвестиційного проекту є популяризація україномовного продукту, створення можливостей для розвитку видавничої справи у місті Львові, а також реалізацію статусу міста «Львів – місто літератури ЮНЕСКО».

23 листопада 2021 року – сесія Львівської міської ради підтримала реалізацію інвестиційного проекту
16 грудня 2021 – Львівська міська рада оголосила конкурс з визначення інвестора для реалізації інвестиційного проекту
24 лютого 2022 – інвестиційний конкурс було призупинено, внаслідок початку повномасштабної війни в Україні

Image
Останні новини:
Invest in Lviv презентує досвід Львова у створенні та розвитку проектів індустріальних парків на Регіональному економічному форумі у місті Києві

21 вересня 2023 року у місті Києві розпочався Регіональний економічний

Детальніше
Голова Британського офісу IT компанії GlobalLogic Ukraine Марк Фаррінгтон відвідав Львів

В рамках візиту Марк Фаррінгтон зустрівся з міським головою Андрієм

Детальніше