Індустріальний парк «Сигнівка» включено до Реєстру індустріальних парків України
10 Жов 2023

10 жовтня 2023 року, Кабінет Міністрів України вніс у Реєстр індустріальних парків новий муніципальний індустріальний парк «Сигнівка» у місті Львові.
Нагадаємо, у вересні обрано керуючу компанію до індустріального парку «Сигнівка». Ним стала дочірня компанія українського девелопера Альтерра Груп – ТзОВ Формація Сигнівка.
Зауважимо, що це вже третій індустріальний парк міста внесений в державний Реєстр індустріальних парків.
Станом на жовтень 2023 року в Україні зареєстровано загалом 68 індустріальних парків. Однак більшість з них ще не функціонують і не будуються. Натомість у Львові вже успішно розвиваються 2 індустріальні парки: функціонує перша черга з резидентами Індустріальний парк Sparrow Park Lviv та завершується будівництво першої черги індустріального парку M10 Lviv Industrial Park.

 

Image
Останні новини:
Знайомство з Leopol’ – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше
Знайомство з SERGIO – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше