Львів здобув третє місце на міжнародному конкурсі “Європейська столиця інновацій”
27 Лис 2023

Львів здобув третє місце на 9-му нагородженні премії “Європейська столиця інновацій” у Марселі цього року, та отримав фінансову нагороду сумою 100 000 євро. Ці кошти місто скерує на створення Екселенс-центру у сфері мед-тех у Львові на базі UNBROKEN Ukraine, який інтегрує медицину, науку та інновації! Центр дасть змогу створювати ще більше винаходів для допомоги пораненим Героям. Також Львів офіційно став частиною Європейської інноваційної спільноти, яку заснувала Єропейська Комісія.

The European Capital of Innovation Awards – це щорічна премія, яка існує з 2014 року, щоб нагородити ті європейські міста, які відкриті до експериментів, розвитку технологій та інновацій на користь своїх мешканців.У 2023 році нагорода Європейської столиці інновацій складалася з двох категорій: The European Capital of Innovation та European Rising Innovative City.

Image
Image
Image
Останні новини:
Знайомство з Leopol’ – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше
Знайомство з SERGIO – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше