Щорічний ІХ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування відбувся у Львові
22 Вер 2022
Як живуть міста та містечка України під час війни?
Сьогодні відбувся щорічний ІХ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, який став майданчиком для обговорення викликів та можливостей для українських громад під час війни.
Про стратегію та повноваження міст дискутували Голова Верховної Ради  України  Руслан Стефанчук, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, народні депутати України та голови міських громад.
Під час фінансової панелі учасники обговорили механізми стимулювання місцевого економічного розвитку, зокрема акцентовано на важливості реверсної дотації, збереження ПДФО, створення та розвиток індустріальних парків, залучення коштів від міжнародних фінансових організацій, створення Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
Як втримати енергетичний фронт? Про можливі сценарії опалювального сезону дискутували представники профільних Комітетів ВРУ, профільних міністерств та органів місцевого самоврядування.
Тематикою однієї із панельних дискусій стала роль агломерацій в умовах війни і повоєнної відбудови.
Також очільники міст різних регіонів України мали змогу поділитися досвідом як міста допомагають українцям.
Останні новини:
ТзОВ «Формація Сигнівка» обрано керуючою компанією індустріального парку «Сигнівка»

Відповідне рішення було прийнято 25 вересня 2023 року конкурсною комісією

Детальніше
Invest in Lviv презентує досвід Львова у створенні та розвитку проектів індустріальних парків на Регіональному економічному форумі у місті Києві

21 вересня 2023 року у місті Києві розпочався Регіональний економічний

Детальніше