У Львові створять Дослідний Центр для студентів інженерних спеціальностей
07 Лип 2023

Сесія Львівської міської ради підтримала реалізацію інвестиційного проєкту зі створення Дослідного центру для студентів інженерних спеціальностей у Львові, який облаштують у нежитловій будівлі площею 1352 кв. м на вул. Каліча Гора, 5

Зі слів першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка , реалізація цього масштабного інвестиційного проекту у центрі міста є стратегічним кроком у розвитку освіти та наукових досліджень у Львові. Об’єднання 11 лабораторій, опенспейсів та лекторіїв сприятиме якісним дослідженням, адже центр надаватиме постійний безкоштовний доступ до лабораторій, обладнання та розхідних матеріалів для студентів, аспірантів, науковців. Цей центр-хаб стане місцем синерії ідей, співпраці університетів, ініціатив та компаній у сфері вищої освіти та інновацій.

“Ми отримали звернення про доцільність створення простору для якісних наукових, міжсекторальних досліджень як тех-галузі, так і для інших суміжних галузей у Львові від Львівський ІТ Кластер і розпочали роботу над підготовкою проекту. Для його втілення обрано муніципальну будівлю на вул. Каліча Гора, 5, яка потребує реконструкції. Згідно умов інвестиційного конкурсу, інвестор повинен реконструювати будівлю та облаштувати тут навчально-практичні лабораторії та функціональні простори, створити та реалізувати у Дослідному центрі навчальні програми, які базуватимуться на програмах закладів вищої, професійно-технічної та середньої освіти міста Львова”- зазначив начальник управління інвестицій та проектів Андрій Павлів.

Детальніше про конкурс та його умови повідомимо вже зовсім скоро!

Фото ілюстративне
Image
Останні новини:
Уряд Литви виділить 5,6 мільйона євро на реконструкцію реабілітаційного центру

Проект реабілітаційного центру UNBROKEN Ukraine у Брюховичах передбачає реконструкцію існуючої

Детальніше
Міський голова Львова зустрівся з керівником офісу JICA в Україні

3 червня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з керівником

Детальніше