Відвідали Львівський логістичний центр «Порт».
30 Тра 2023

Відвідали Львівський логістичний центр «Порт». Девелопером комплексу є компанія Alterra GroupАльтераГруп – Нерухомість для бізнесу., яка паралельно розпочинає реалізацію ще двох проектів з будівництва логістичних площ на околицях Львова.

Логістичний центр «Порт» – унікальний простір площею понад 48 тисяч метрів квадратних, які були збудовані упродовж 24 місяців. Центр поєднує логістичні та виробничі площі із зеленою зоною та приміщеннями для відпочинку працівників.

Alterra Group вдалося втілити яскраві архітектурні рішення та розвинути інженерну інфраструктуру комплексу. Як наслідок всі площі логістичного центру вже продані або орендуються.
Плануємо спільну реалізацію проектів з розвитку виробничого потенціалу міста.
Image
Image
Image
Image
Image
Останні новини:
Знайомство з Leopol’ – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше
Знайомство з SERGIO – компанією-учасником проекту з маркетингової підтримки українського бізнесу від Львівської міської ради, Miks Digital та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Львівська міська рада у співпраці з агентством Miks Digital та

Детальніше