Запрошення до участі в торгах. Проект “Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львів”
10 Вер 2019

Реконструкція та модернізація електротранспортного депо (Реконструкція трамвайного депо № 2 ЛКП «Львівелектротранс» за адресою вул. Промислова, 29, м. Львів, Україна)

Запрошення до участі в торгах

ЛЬВІВ (УКРАЇНА)

Проект «Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львів»

Реконструкція та модернізація електротранспортного депо (Реконструкція трамвайного депо № 2 ЛКП «Львівелектротранс» за адресою вул. Промислова, 29, м. Львів, Україна)
Дане Запрошення до участі в торгах відповідає Загальному Оголошенню про Закупівлю по цьому проекту, що було опубліковано на веб-сайті Європейського банку реконструкції та розвитку (далі по тексту «Банк»), Оголошення про закупівлі (www.ebrd.com) 06 березня, 2018 року з наступними оновленнями.
Львівське комунальне підприємство «Львівелектротранс», надалі іменоване як «Замовник», має намір використати частину кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (далі по тексту «Банк») на покриття витрат за Проектом «Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львів».
У зв’язку з цим Замовник запрошує Підрядників до подання запечатаних тендерних пропозицій для укладення наступного контракту, який фінансуватиметься з кредитних коштів:
Контракт № 49844/2: Реконструкція та модернізація електротранспортного депо (Реконструкція трамвайного депо № 2 ЛКП «Львівелектротранс» за адресою вул. Промислова, 29, м. Львів, Україна)
Контракт включає в себе будівельні роботи, у тому числі: внутрішні оздоблювальні роботи, улаштування підлоги, фундаментів під устаткування та трамвайну колію в приміщенні депо (профілакторій), улаштування котельні, нові внутрішні інженерні системи (водопровід, опалення, каналізація, газова система, електричні мережі, освітлення тощо) та зовнішні інженерні системи (водопровід, каналізація, газопостачання). Контракт повинен бути виконаний відповідно до проекту, підготовленого Замовником, проте Підряднику пропонується розробити проект для котельні й систем опалення та вентиляції (ОВ).

Строк завершення робіт: 365 днів.
Період відповідальності за дефекти: 365 днів.

Участь у торгах для контрактів, які фінансуються з кредитних коштів Банку, відкрита для фірм із будь-якої країни.
Для визнання кваліфікованими для присудження Контракту, Учасники торгів (тендеру) повинні в достатній мірі відповідати наступним мінімальним критеріям:
1. Випадки невиконання Контрактних зобов’язань. Учасник торгів або партнер СПКА не повинні мати постійну історію судових проваджень та/або арбітражних справ вирішених проти учасника торгів або проти партнера СПКА за останні 5 (п’ять) років.
2. Поточні судові провадження. Суми всіх претензій по незавершених судових розглядах не мають перевищувати 5 % (п’ять відсотків) розміру власного капіталу учасника тендеру і будуть розглядатися як прийняті не на користь учасника тендеру.
3. Фінансовий стан за попередній період. Подання перевіреної балансової звітності, або, якщо це не вимагає законодавство країни учасника торгів, інших фінансових звітів, прийнятних для Замовника, за останні 3 (три) роки для відображення поточної фінансової стійкості учасника торгів та його перспективної довгострокової прибутковості.
4. Середній річний оборот. Учасник торгів повинен мати мінімальний середній річний оборот в будівництві в розмірі 1 000 000 євро (один мільйон євро) в еквіваленті, що розраховується за рахунками, виставленими за контрактами, що знаходяться у процесі виконання або завершеними за останні 3 (три) роки.
5. Фінансові ресурси. Учасник повинен продемонструвати доступ до, або наявність, фінансових ресурсів, таких як ліквідні активи, невитрачені реальні активи, кредитні лінії та інші фінансові кошти, відмінні від будь-яких інших авансових платежів за контрактами, щоб задовольняти наступній вимозі щодо руху коштів: не менше 200 000 євро (двісті тисяч євро) за період 3 (трьох) місяців та загальним вимогам по руху коштів за цим контрактом і його поточним зобов’язанням.
6. Досвід:
Загальний досвід:

Досвід робіт по контрактах в якості Генерального підрядника або Підрядника за останні 5 (п’ять) років до закінчення терміну подання заявок на участь у торгах, а також з діяльністю щонайменше 9 (дев’ять) місяців кожного року.
Спеціальний досвід:

(a) Участь у якості Генерального підрядника, Підрядника або Субпідрядника протягом останніх 5 (п’яти) років у подібних роботах:
– в щонайменше 1 (одному) контракті загальною вартістю щонайменше 1 200 000 євро (один мільйон двісті тисяч євро), або
– 2 (двох) окремих контрактах, кожен із загальною вартістю щонайменше 600 000 євро (шістсот тисяч євро), або
– 3 (трьох) окремих контрактах, кожен із загальною вартістю щонайменше 400 000 євро (чотириста тисяч євро),
які були успішно та головним чином завершені, а також є схожими до запропонованих Робіт. Схожість має бути виражена у фізичному розмірі, складності, методах/технологіях або інших характеристиках, відповідно до Розділу VI, Вимоги.

(b) Для вищезазначених або інших контрактів, виконаних протягом періоду, передбаченого у пункті 6(а) вище, мінімальний досвід у таких основних видах діяльності:
i. Учасник торгів повинен продемонструвати (шляхом надання копій свідоцтв про завершення та актів приймання-передачі) успішний досвід роботи в якості Генерального підрядника, Підрядника або Субпідрядника, щонайменше у 2 (двох) контрактах протягом останніх 5 (п’яти) років, включно з такими параметрами продуктивності на рік:
– улаштування залізобетонних фундаментів – 110,0 м3;
– внутрішні оздоблювальні роботи – 2200,0 м²;
– зовнішні оздоблювальні роботи – 1300,0 м²;

ii. Учасник торгів повинен продемонструвати (шляхом надання копій свідоцтв про завершення та актів приймання-передачі) успішний досвід в якості Генерального підрядника, Підрядника або Субпідрядника, принаймні в 2 (двох) контрактах протягом останніх 5 (п’яти) років, включно з проектуванням, поставкою, монтажем і введенням в експлуатацію газової котельні з виходом, щонайменше 0.6 Гкал (для демонстрації відповідності даній конкретній вимозі учасники торгів мають право заявити досвід свого субпідрядника, як проектувальника та/або підрядника для таких робіт).

7. Кваліфікація персоналу. Учасник повинен володіти належно кваліфікованим персоналом, надати резюме та забезпечити заповнення наступних посад:
a. Керівник проекту (щонайменше 10 років загального досвіду, 5 років досвіду роботи в аналогічних роботах);
b. Проектувальник системи ОВ (щонайменше 10 років загального досвіду, 5 років досвіду роботи в аналогічних роботах);
c. Керівник робіт (виконроб) (щонайменше 10 років загального досвіду, 5 років досвіду роботи в аналогічних роботах);
d. Головний інженер систем опалення та вентиляції (щонайменше 5 років загального досвіду, 3 роки досвіду роботи в аналогічних роботах);
e. Головний інженер-електрик (щонайменше 5 років загального досвіду, 3 роки досвіду роботи в аналогічних роботах);
f. Інженер контролю якості (щонайменше 5 років загального досвіду, 3 роки досвіду роботи в аналогічних роботах);
g. Експерт із кількісних показників (щонайменше 5 років загального досвіду, 3 роки досвіду роботи в аналогічних роботах);
h. Головний керівник з охорони праці та техніки безпеки (щонайменше 5 років загального досвіду, 3 роки досвіду роботи в аналогічних роботах).

8. Обладнання Підрядника. Учасник торгів повинен володіти або мати гарантований доступ до (через оренду, лізинг, договір купівлі-продажу, дозвіл на купівлю, наявність виробничого устаткування та виробничого устаткування із виробничими потужностями або іншими засобами) наступних ключових елементів машин, установок, елементів обладнання в повному робочому стані та повинен підтвердити, що на основі відомих зобов’язань вони будуть доступні для використання в запропонованому Контракті.
Крім того, учасник торгів також може вказати альтернативне обладнання, яке він може запропонувати використати для контракту, разом з поясненням пропозиції.
Тип обладнання та характеристики:
a) Автомобільний кран (вантажопідйомність щонайменше 25 т) – 1 одиниця;
b) Гусеничний екскаватор (ємність ковша, щонайменше 0,2 м3) – 1 одиниця;
c) Риштовання для проведення зовнішніх робіт на висоті до 8 м – 350 м2;
d) Опалубка – 80 м2.

9. Спільні підприємства, консорціуми та асоціації (надалі – «СПКА») повинні відповідати наступним мінімальним кваліфікаційним вимогам:
(a) Ведучий партнер СПКА повинен відповідати щонайменше 40% (сорока відсоткам) усіх зазначених вище кваліфікаційних критеріїв щодо загального досвіду та фінансових ресурсів.
(b) Інші партнери СПКА повинні відповідати щонайменше 25% (двадцяти п’яти відсоткам) усіх зазначених вище кваліфікаційних критеріїв щодо загального досвіду та фінансових ресурсів.
СПКА повинні спільно відповідати вищевказаним критеріям загального та спеціального досвіду, персоналу, технічної оснащеності та фінансового стану в зв’язку з чим відповідні показники повинні надаватися стосовно кожного партнера для виведення сукупного потенціалу СПКА. Кожен з окремих членів СПКА повинен відповідати вимогам щодо аудиту балансу і судових розглядів.

Тендерну документацію можна отримати безкоштовно в електронному форматі (у форматі .pdf), для чого Учасники торгів обов’язково повинні надіслати відскановану копію підписаного офіційного запиту на отримання тендерної документації. При цьому, відправник не несе відповідальності за втрату документів або їх доставлення із запізненням. Офіційний запит повинен містити ідентифікаційні дані тендеру, повне найменування Учасника торгів (повна адреса, код ЄДРПОУ (або еквівалент), телефон, факс, електронна(і) адреса(и)), електронну адресу, на котру буде відправлена Тендерна документація, контактна(і) особа(и).
Зверніть увагу, що Розділ VI, Вимоги, Підрозділ III. Креслення тендерної документації буде надсилатися тільки через сервер обміну файлами.
Передтендерна зустріч та відвідування об’єкту відбудуться 16 жовтня 2019 року о 10:00 (за місцевим часом) за адресою, зазначеною у тендерній документації.
Усі запити на роз’яснення повинні бути отримані Замовником не пізніше ніж за 14 (чотирнадцять) днів до закінчення строку подання тендерних пропозицій. Зверніть увагу, що всі запити на роз’яснення, отримані після закінчення цього терміну, не будуть брати до уваги.

Всі тендерні пропозиції (заявки) повинні бути супроводжувані забезпеченням тендерної пропозиції в розмірі 10 000,00 євро (десять тисяч євро) або еквівалентної суми в іншій конвертованій валюті або українській гривні, за офіційним курсом Національного Банку України на дату видачі забезпечення тендерної пропозиції, та повинні бути подані за адресою, вказаною нижче, не пізніше дати та часу кінцевого терміну подачі тендерних пропозицій.
Тендерні пропозиції повинні бути доставлені за вказаною нижче адресою не пізніше 05-го листопада, 2019 року о 10:00 (за місцевим часом), де відбудеться їх розкриття у присутності представників Учасників торгів, які побажають бути при цьому присутніми.
Для закупівель застосовуються «Принципи та Правила закупівель» Банку (ППЗ, ред. листопад 2017 року), з якими можна ознайомитись за наступним посиланням: https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/policies-and-rules.html
З журналом потенційних учасників торгів, які придбали тендерні документи, можна ознайомитись за вказаною нижче адресою.
Потенційні учасники торгів можуть отримати подальшу інформацію, переглянути і придбати тендерну документацію за наступною адресою:

Контактна особа: п. Ірина Іванишин
Найменування Замовника: Львівське Комунальне Підприємство «Львівелектротранс»
Адреса Замовника: вул. Сахарова, 2 Львів 79026, Україна
Тел: +38 (032) 238 68 51, +38 (032) 238 68 50
Факс: +38 (032) 238 28 45
Електронна пошта: [email protected],
[email protected]

Більше деталей за посиланням

Останні новини:
У Львові відкрили новий Центр протезування та ортезування на базі UNBROKEN Ukraine

10 травня, на базі Національного реабілітаційного центру UNBROKEN у Львові

Детальніше
Екосистему UNBROKEN Ukraine презентували на 2-му міжнародному саміті міст та регіонів у Києві

Ще більше представників міжнародної спільноти дізналися про унікальну екосистему людяності

Детальніше